Hakkımızda

Firmamız kurucusu Ali DEMİRALAY, 1988 yılında İstanbul’daki tesbih imalatçılarının ağaç tedariğini sağlarken bu işe gönül vererek sadece bir makine ile ahşap boncuk imalatına başlamıştır. Kısa zaman içerisinde ahşap boncuk makinalarını çoğaltarak boncuk imalatında seri ve profesyonel üretime geçti. 2012 yılında Ali DEMİRALAY ’dan bayrağı devralan oğlu Cengiz DEMİRALAY 35 adet ahşap boncuk makinası ile Türkiye’nin en büyük ahşap boncuk üreticisi olarak sektörde devam etmektedir. Cengiz DEMİRALAY 2020 yılında talep artışını karşılama ve üretim kapasitesini artırma hedefi ile üretim tesislerini Kuzuluk’tan Taşburun’daki 6000 m² dönümlük bir arazi içerisinde 3000 m² si kapalı olan modern tesislerine taşımıştır.Yıllar içerisinde yaptığı kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Kaliteli ürün , yeni ve daha istikrarlı bir pazar yapısı oluşturma ,müşteri memnuniyetini zirvede tutarak,ihracatı artırma hedefleriyle CYD DEMİRALAY BONCUK markasını uluslararası arenada öncü bir marka haline getirmek.

Misyonumuz

Türkiye’de, ahşap boncuk sektöründe dinamik kendini yenileyebilen marka firma olmak ve müşteri odaklı bir yapıyı benimsemektir. Hiç bir ayrım gözetmeksizin büyük küçük çalıştığı bütün firmalara aynı kaliteli ürün ve hizmeti sunmak.