Üye olmak için  sitemizin sol üst tarafinda bulunan ''Kayıt Ol'' bölümündeki bilgileri eksiksiz doldurup gönderdiğiniz takdirde  sitemizden aktif olarak faydalanabilirsiniz.

    Sitemizin üst kisminda bulunan ''Kayıt Ol  '' bölümündeki linkten üye olduğunuz takdirde eklemiş olduğunuz  siparişinizi Sepetimde görebilir ve Kasaya git seçeneği ile Kredi Kartı ve Havale ile Siparişinizi tamamlarsınız.  Sipariş durum  bilgileri mail olarak tarafiniza gönderilecektir.

    Istediğiniz ürün listesini gönderip ve ödemesini yaptiktan 1 - 2  iş günü sonra siparişiniz hazirlanip firmamiz tarafindan kargoya verilir.

    Yurtiçi Kargonun belirtdiği fiyatlar dahilindedir. Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olduğumuzdan dolayı, Normal Müşteri gönderimlerden daha uygundur.

    Evet Fiyatlarımızı KDV'li ve KDV siz olarak ekranda  görülmektedir. Ürünlerimiz Siparişleriniz İle Birlikte Adınıza Faturalı Olarak Gönderilir.

    Gönderimlerimizin sağlam elinize ulaşmasi için gereken ambalajlama itina ile yapilip kargoya verilmektedir.Ürününüz elinize hasarli ulaştiysa, paketi veya içeriğinde sorun varsa lütfen kargo yetkililerine detayli Tutanak Tutturunuz. Yolladiğimiz her ürün kargo firmasinca sigortalaniyor eğer tutanak tutturursaniz hasarli ürünün yerine yenisi ücretsiz yollanir. Tutturduğunuz tutanak sayesinde bizde paramizi kargo firmasindan tahsil ederiz.


Tutanak tutulmayan durumlarda maalesef ürünler iade alinmaz ve elimizden bir şey gelmez

Fiyat uygunluğu, gönderim aği, takip kolayliği nedeni ile YURTİÇİ KARGO ile çalişmaktayiz. Ama talep etmeniz durumunda diğer firmalar ile gönderim yapilmaktadir.

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM